Przedsiębiorstwo Robót Remontowych „EL-GOR” Sp. z o.o. w siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim przy ul Energetyków 6 powstała w 1996 roku na bazie wydziałów serwisowo-remontowych Elektrociepłowni Gorzów i do tej pory świadczy Elektrociepłowni usługi w sferze bieżącego utrzymania ruchu, remontów planowych urządzeń elektroenergetycznych i pomiarowych oraz maszyn wirujących i elementów automatyki i inne roboty w zakresie elektryki, mediów transmisji danych i AKPiA.

OFERTA PRACY

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER ELEKTRYK

Miejsce : Gorzów Wielkopolski, ul. Energetyków 6

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów, pomiarów ochronnych urządzeń i instalacji elektrycznych
  • wykonywanie pomiarów i sprawdzanie zabezpieczeń, montaż, wymiana, serwis i usuwanie awarii zabezpieczeń
  • montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych, sterowniczych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (elektryk/elektroenergetyk/automatyk)
  • umiejętność tworzenia i analizowania schematów elektrycznych
  • umiejętność korzystania z elektrycznego sprzętu pomiarowego
  • znajomość programu CAD
  • mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SAP i doświadczenie w branży elektrycznej

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace, pełny etat
  • wynagrodzenie miesięczne 3 500 ÷ 4 500 oraz premię
  • możliwość dofinansowania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • współpracę z zespołem profesjonalistów w swojej branży.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE...(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.), zwanego dalej RODO, informujemy, że:

- administratorem Pana/Panią danych osobowych jest firma PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT REMONTOWYCH "EL-GOR" SP. Z O.O. z siedzibą w: Gorzów Wlkp, ul. Energetyków 6,

- Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) i ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy,

- odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT REMONTOWYCH "EL-GOR" SP. Z O.O. z siedzibą w: Gorzów Wlkp, ul. Energetyków 6,

- Pana/Pani dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji

   Spółka będzie przetwarzała Pana/Pani dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników najwyżej przez 9 miesięcy, jeżeli wyrazi Pan/Pani na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie,

- posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

- ma Pana/Panią prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy RODO,

- podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pana/Panią innych danych jest dobrowolne.

Back to top